Kurumsal Bilgiler

Kurumsal Bilgiler

Şirketimiz 1993 yılında belediyeler ve kamu sektörüne itfaiye araçları, çöp kamyonları ve kanal açma araçları,vidanjör, gibi ekipmanları üretmek üzere kurulmuştur. 1.500 m2 si kapalı olmak üzere 5.000 m2 lik alana sahip olan tesisimizde araç üstü ekipman üretim kapasitesine sahibiz.

Gün geçtikçe artan talepler doğrultusunda pazarımızı genişletmeye ve varolan pazarlarımızda markalaşmaya doğru hızlı adımlar atmaktayız.

Firmamız geçen zaman içerisinde Türk Silahlı Kuvvetleri, il belediyeleri ve belde belediyeleri ile yüzlerce kamu ve özel sektör kuruluşuna araç yaparak hizmette bulunmuştur. İhracatlarımız Irak, İran, Suriye, Azerbaycan, Sudan, Nijerya olmak üzere gerçekleştirmiştir.

Ülke dışına ürünlerini AB Yasalarına uygun CE belgeli olarak üretmektedir. Satış sonrası hizmetlere verdiği önem nedeniyle farklı bir yere sahip olan firmamız bugün gezici servis ekibiyle 24 saat yerinde servis hizmeti vererek farkını göstermektedir.

Sürekli ve değişen teknolojiyi takip ederek, tam ve zamanında, kaliteli üretim yapabilmek için; müşteri memnuniyetini hedefleyerek bu doğrultuda kabul görmüş standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak çalışan sağlığını ve güvenliğini gözetlemek, eğitim faaliyetleri ile insan kaynağımızın yetkinliğini artırmak, kalite yönetim sistemimizin, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak temel ilkemizdir. Sancaklı markası ile güvenin ve istikrarın buluştuğu yerdir.

Saygılarımla,

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ERÇİN